Kancelářský nábytek na míru

Pokud máte k dispozici jen omezený prostor nebo chcete zaujmout originálním vzhledem, je kancelářský nábytek na míru dobrým řešením. Nábytek na míru se přizpůsobí konkrétnímu prostoru i estetickému plánu. Atypický nábytek vám umožní skrýt technické vybavení místnosti i využít prostor, kterému se modulový nábytek nedokáže přizpůsobit. Realizace je časově náročnější, ale vyplatí se vám. Nábytek na míru vám poskytne maximum úložného prostoru.


Advokátní kancelář Wiedermann, Brno

Do brněnské Advokátní kanceláře Wiedermann jsme společně s firmou PREMIER Interiors dodali unikátní sestavu skříní rozdělenou skleněnou příčkou a reprezentativní stoly. Nábytek pro advokátní kancelář musí působit seriózně a elegantně - stejně dobrý právník. A to se nám povedlo. Velká a těžká skříň je vyrobená bez viditelných spojů z vysoce kvalitního, oboustranně laminovaného materiálu. Při montáži jsme se skříní manipulovali v šesti lidech. A za pozornost stojí i kancelářské stoly, které jsou vyrobeny z ocelové konstrukce svařované na míru. Takový stůl unese i ty nejtěžší případy.

Kanceláře, Brno

Pro PREMIER interiors s kterými dlouhodobě spolupracujeme, jsme realizovali vybavení kanceláří celkem pro 45 osob. U této zakázky bylo zajímavé, že jsme zajišťovali skoro více výroby kovových prvků než dřevěného nábytku. Největší výzvou byla kovová stěna s lakovanými posuvnými dveřmi a s různými typy výplní jako je tahokov, děrovaný plech. Atypická jsou také kovová dvířka u pojízdných skříněk s výplní z tahokovu, museli jsme totiž zajistit subtilnost všech kovových prvků. Co se týká nábytku, který vidíte na fotkách, použili jsme nový typ našich stolů s konstrukcí typu "O" a vyrobili jsme držáky na paravány.

Učebna v Business Success, Praha

MALL.cz, Praha Holešovice

Hezké a komfortní kanceláře Open Space, ve kterých je radost pracovat opravdu umíme, důkazem je naše práce pro společnost MALL.cz