Nábytek do kaváren a restaurací

Při zařizování kaváren a restaurací dbáme na pohodlí hostů i příjemnou atmosféru celého prostoru. Nábytek pro kavárny a restaurace se může výrazně lišit, vždy však musí odpovídat designovému konceptu podniku. Hledáte tradiční kavárenský nábytek nebo moderní židle a křesla v duchu soft seating? Vyrobíme pro vaši kavárnu a restauraci nábytek na míru, který bude vyhovovat hostům i praktickým požadavkům náročného provozu.  


Kavárna MALL.cz, Praha Holešovice

Kavárna vznikla během 3 dnů, a účelem bylo, aby byla tato místnost nadstandardně multifuknční. Středové barové pulty jsou pohyblivé a jednoduchým přesunem pultů se dá hravě vytvořit přednášková místnosti. Naší prací jsou u této realizace i čalouněné prvky jako jsou lavice a dekorační polštáře.

Realizace kavárny MALL.cz v pražských Holešovicích

Chcete, abychom vás kontaktovali? Zanechte nám svůj e-mail a my se ozveme.


Banh-mi-ba, Praha

Tuto realizaci jsme zvládli za 2 noci, poradili jsme si s malým prostorem a vyrobili pracovní desku z umělého kamene na míru. Naší prací je i prvek bagety, který je opracovaný na CNC z vysokotlakého laminátu. Symbol volavky na pravé straně pultu je vytvořen pomocí vodního paprsku z vysokotlakého laminátu.