ANTERIA - český výrobce nábytku 

Od projekční kanceláře k výrobě českého nábytku

Firmu ANTERIA jsme založili v roce 2006 a věnovali jsme se především návrhům a dodávkám speciálního nábytku pro laboratoře. Měli jsme vlastní projekční kancelář i montážní tým, který nábytek vyrobený podle našich výkresů instaloval. Pro klienty jsme zajistili projekt, dopravu i profesionální montáž – pouze výroba nábytku probíhala externě. Nábytkem jsme vybavovali laboratoře základních škol i prestižních farmaceutických společností.

Každá kancelář je v našem pojetí BEZVA KANCL

Dalším výrazným krokem bylo založení e-shopu
www.BEZVA-KANCL.cz v roce 2010, které vedlo ke značnému nárůstu našich zakázek. To však zároveň ukázalo, že dlouhodobě nemůžeme být závislí na jiných dodavatelích nábytku. Někteří partneři nebyli schopni dodržet smluvené termíny a výhrady jsme občas měli i ke kvalitě nábytku. To nás přimělo k pořízení vlastních CNC strojů a nastartování vlastní výroby. Díky tomu jsme začali realizovat i atypické projekty do netradičních komerčních prostorů. Jako přímý výrobce pracujeme rychleji a kvalitu nábytku máme dokonale pod kontrolou.

Česká značka ANTERIA se opírá o tři pilíře podnikání

ANTERIA je všestranná firma a má 3 hlavní obchodní směry. Prvním je výroba nábytku na míru do komerčních prostorů.


Druhým pilířem naší činnosti je výroba a prodej typizovaného nábytku – od malé soukromé kanceláře po vybavení velkých kancelářských open space prostorů.


Třetím oborem našeho podnikání je spolupráce s externími architekty a s výrobními firmami, kterým dokážeme vykrýt jejich chybějící kapacity.

Jsme rodinná firma a jsme na to hrdí

V roce 2020 naše společnost splnila veškeré požadavky Definice rodinného podnikání, schválené Usnesením vlády č. 330 ze dne 13. 5. 2019 pro zápis do Registru rodinných podniků ČR, který spravuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků. Rodinné podnikání je garantem stability národního hospodářství, je významným zdrojem pracovních míst a má nezanedbatelný podíl na tvorbě HDP. Rodinné firmy tak posilují pozici České republiky na světových trzích a my jsme právem hrdí na to, že k rozvoji české ekonomiky přispívá i značka ANTERIA.

Kvalitní český nábytek z Budišova na Vysočině

Rozhodnutí pořídit si vlastní CNC stroje a rozjet vlastní výrobu nábytku bylo motivováno potřebou nabídnout klientům kancelářský nábytek v potřebné a garantované kvalitě. Naše výrobní zázemí jsme vybudovali v Budišově na Vysočině.

Proč si zákazníci pochvalují spolupríci s námi a opakovaně se k nám vracejí?

  • na českém trhu působíme od roku 2006
  • pracujeme jen s kvalitními materiály
  • spolupracujeme s českými partnery a architekty
  • dbáme na ochranu životního prostředí

Dobré vztahy se zákazníky


Nejdůležitější je pro nás otevřený a férový vztah mezi námi a našimi zákazníky. S klienty si budujeme dlouhodobé vazby a nabízíme jim nadstandardní servis. Jsme zvyklí pracovat naplno a přizpůsobit se šibeničním termínům. Respektujeme požadavky našich zákazníků, kterým se vždy snažíme vyhovět. Jsme rodinná firma a dokážeme být velmi flexibilní. Jsme zvyklí pracovat pod časovým tlakem.

Naši zákazníci oceňují kvalitní český nábytek i profesionální montáž a taky náš lidský přístup. Umíme řešit problémy, předvídáme a upozorňujeme je na možná rizika. Dokážeme odhalit a vyřešit technologické kolize. Pro zákazníka děláme věci navíc. To je naše krédo a taky důvod, proč je značka ANTERIA úspěšná.

„Prvotřídní nábytek, zvládání šibeničních termínů, zodpovědný montážní tým a flexibilní komunikace se zákazníkem, jsou pro nás standardem, na kterém si zakládáme. Pro zákazníka uděláme vždy maximum a věci dopadnou, jak mají.“
Milan Bazala, zakladatel firmy