Prvotřídní nábytek, zvládání i šibeničních termínů, zodpovědný montážní tým a flexibilní komunikace se zákazníkem, je pro nás standardem.

Jsme rodinná firma

Naše společnost ANTERIA splnila v roce 2020 veškeré požadavky Definice rodinného podnikání, schválené Usnesením vlády č. 330 ze dne 13. 5. 2019, a pro zápis do Registru rodinných podniků ČR, vedeném Asociací malých a středních podniků a živnostníků. Rodinné podnikání je garantem stability národního hospodářství, je významným zdrojem pracovních míst a má důležitý podíl na tvorbě HDP. Posiluje tak pozici České republiky ve světové konkurenci.

Firmu ANTERIA jsme založili v roce 2006 jako projekční kancelář, ve které jsme realizovali projekty na vybavení laboratoří. Dá se říci, že dříve ANTERIA fungovala tak, že realizovala dodávky „na klíč“ - nábytek jsme objednali u dodavatele a zkoordinovali dodávku s montáží. Už v té době vznikaly zakázky od laboratoří základních a vysokých škol, až po specializované laboratoře farmaceutických společností. Založením e-shopu BezvaKancl.cz se nám zvedly tržby, ale neměli jsme vlastní výrobní stroje a byli tak stále závislí na jiných dodavatelích. 

osvědčení česká firma certifikát
majitelé vedení firma

Časem se ukázalo, že dodavatelé, kteří nám nábytek a polotovary dodávají, nestíhají smluvené termíny. To nás přimělo k pořízení vlastních CNC strojů a zřizování vlastní výroby. Díky tomu jsme mohli začít realizovat projekty i do atypických komerčních prostorů. Zároveň jsme mohli začít pracovat rychleji a v kvalitě, kterou jsme si ovlivňovali sami. 

ANTERIA je všestranná a má 3 obchodní směry. Prvním je, že vyrábíme nábytek do komerčních prostorů. Tím druhým je typizovaný nábytek, a tím může být jak nábytek do jedné osobní kanceláře, tak do velkých kanceláří typu „open space“. Třetím směrem je kooperace s externími architekty a s výrobními firmami, kterým dokážeme vykrýt jejich chybějící kapacity. Nejdůležitější jsou pro nás dobré vztahy mezi námi i našimi zákazníky. S klienty si budujeme dlouhodobé vztahy a umíme pro ně dělat i servis navíc, což považujeme za klíčové z mnoha důvodů. Například v korporátech procesy schvalování trvají dlouho a stává se, že se v poslední fázi realizace potýkáme s velmi krátkou časovou lhůtou.

Jako rodinná firma jsme ale velmi flexibilní a dokážeme mnohdy i nemožné, pokud si to daná situace žádá. Pro zákazníka uděláme vždy maximum a věci pak klapnou, jak mají. Shrnul bych to tak, že prvotřídní nábytek, zvládání i šibeničních termínů, zodpovědný montážní tým a flexibilní komunikace se zákazníkem, je pro nás standardem, na kterém si zakládáme.“ 

Když se zákazníků ptáme, proč s námi spolupracují, říkají, že je to i o tom, že si sedíme lidsky, chemie je totiž také důležitá. Umíme řešit problémy, předvídáme, upozorňujeme je na rizika. Dokážeme odhalit a vyřešit technologické kolize. Pro zákazníka děláme věci navíc. Například mu umíme ušetřit čas i peníze tím, že za něj vykomunikujeme i to, co se netýká přímo našeho businessu.

Dělat „něco navíc“ zkrátka rozhoduje.

tým firma pracovníci