Změníme interiér bez vašich starostí

Tým profesionálů

Je pro nás velmi důležité spolupracovat se spolehlivým týmem a zároveň se obklopovat stejně naladěnými osobnostmi, jako jsme my. Práce je naše radost a je pro nás velkou odměnou, když to stejně vnímají i lidé v týmu.

kolega david specialista

DAVID

David chystá zakázky pro naše zákazníky a stojí za kompletní přípravou výroby. Je orientovaný na detaily, dokáže si poradit i se složitějším projektem a práci dává vždy o kousek více, než musí. Má rád adrenalinové sporty a myslivost, baví ho hokej i náročnější horská cyklistika.

kolega miloš specialista

MILOŠ

Miloš má znalosti z různých oborů a skvělou představivost. Ze složitého programovacího kódu si okamžitě představí, jak bude produkt vypadat v reálu. Když si nevíme rady, jdeme přímo za ním a odneseme si jednoduché a funkční řešení. Má rád cestování, turistiku, cyklistiku a dobré jídlo.

kolegyně dana specialistka podpora

DANA

Dana u nás pracuje jako podpora obchodního oddělení, zákaznického servisu a našich e-shopů BezvaKancl i NábytekPRO. Oceňujeme u ní její odpovědnost. Vždy jí potkáte s dobrou náladou. Ráda cestuje a vyráží do přírody, ideálně na houby.

kolega zdeněk specialista

ZDENĚK

Zdeněk u nás pracuje téměř od založení fitmy, má od nás maximální důvěru. Nikdy nás nezklamal a vnímáme ho jako součást rodiny. Umí obsluhovat všechny stroje a řeší vše od elektřiny až po to, abychom měli dostatek materiálu jako jsou lepidla, vruty a nářadí. Baví ho motorky a hasičský sport.

kolega pepa specialista

PEPA

Pepa má skvělý cit pro detail. Pokud chceme, aby něco hezky vypadalo, zároveň to bylo funkční, a především to i dobře dopadlo, víme, že se na něj můžeme stoprocentně spolehnout. Baví ho turistika, cyklistika, rád poslouchá hudbu a našel oblibu v motorkách. 

kolega pavel specialista

PAVEL

Pavel je velmi efektivní a vždy si dokáže práci správně rozfázovat. Umí odbavit velké množství práce a zároveň je šikovný na detaily, jako je práce s lepidly, látkou nebo hliníkem. Rád si vyrazí na kolo a ve volných chvílích chodí boxovat. Poslouchá metal a je dokonce bývalým bubeníkem kapely.

MARTIN

Martin má bohaté zkušenosti s montážemi nábytku i mimo ČR. Ve volné chvíli rád podniká různé výlety se svojí dcerkou, odpočívá s knížkou v ruce.

KAREL

Karel když není v práci, tráví čas úpravami a opravami aut. Rád odpočívá na chatě se zahradou.

NIKČA

Nikča si hravě poradí s grafickými prvky. Věnuje se mnoha různým sportům, závodně požárnímu útoku, ve kterém se umísťuje na předních příčkách.

VĚRKA

Věrka má znalosti se zpracováním různorodých materiálů a jejich povrchových úprav. Je chovatelkou exotických zvířat a ve volném čase se věnuje výletům spojeným s geocachingem nebo jumping fitnessu.

MARTINA

Martina vytváří vizualizace s důrazem na funkčnost a proveditelnost. Energii čerpá během v přírodě a její srdcovou záležitostí jsou výlety po Jižní Moravě.

TRUHLÁŘ JUNIOR

Tady může být vaše fotka. Jste začínající truhlář a chcete získávat praxi ve svém řemeslu?  Pokud hledáte přátelské prostředí, kde s vámi budou jednat fér a práce vás bude bavit, ozvěte se nám.

e-mail: prace@anteria.cz

kolegyně milča specialistka

PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY

Tady může být vaše fotka. Zvládáte tvorbu technických výkresů v programech jako je třeba AutoCad a hravě zvládáte práci v Excelu a Wordu? Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, tak se nám ozvěte. 
e-mail: prace@anteria.cz

MONTÁŽNÍK

Tady může být vaše fotka. Jste montážník nábytku a hledáte místo, kde můžete zúročit své zkušenosti, anebo se naučit novému? Chcete práci, kde s vámi budou jednat fér a práce vás bude bavit? Ozvěte se nám. 

e-mail: prace@anteria.cz

TRUHLÁŘ

Tady může být vaše fotka. Jste truhlář nebo montážník nábytku? Hledáte přátelské prostředí, kde s vámi budou jednat fér a práce vás bude bavit? Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, tak se nám ozvěte. 

e-mail: prace@anteria.cz

kolega honza spolumajitel

HONZA

Honza je spolumajitelem, má na starost obchod, finance, od roku 2018 i chod celé ANTERIE. Nejvíce si ve volné chvíli odpočine na golfu nebo při horské turistice, a pravidelně vyráží na delší zahraniční cestu prozkoumávat nová místa v Asii.

kolegyně marcela spolumajitelka

MARCELA

Marcela je spoluzakladatelkou a spolumajitelkou ANTERIE, firemním etikem a specialistkou na komunikaci jak s našimi zákazníky, tak dodavateli. Nejraději cestuje nebo tančí. Zajímá se o dějiny Česka, zejména pak o historii první republiky.

kolega milan spolumajitel

MILAN

Milan je druhým spoluzakladatelem, spolumajitelem a zároveň technologem ANTERIE. Zajímá se o nové trendy ve firemním managementu, věnuje se základům sebeobrany a baví ho focení, video a práce s moderními technologiemi.