Kuchyně na míru

Kuchyň je středem každé domácnosti a jednou z nejvyužívanějších místností v bytě nebo v domě. Nábytek do kuchyně musí být funkční a vyrobený z kvalitních materiálů. Promyšlené uspořádání kuchyňské linky a jasně definované pracovní zóny vám usnadní život. Kuchyně na míru využijí veškerý volný prostor, který máte k dispozici. Komfort moderní kuchyně podtrhne i kvalitní kování nebo dobře zvolené umístění vestavných spotřebičů.


Kuchyň, Kojatín

Výroba a realizace kuchyňské linky do staršího domu s klenutými stropy. Výzvou bylo začlenit kuchyňskou linku pod stávající zděný barový pult. Dalším specifikem byl požadavek na osvětlenou poličku pro vystavení starožitného nádobí. Vysoká skříň je zajímavá tím, že prostřední police je výsuvná a je speciálně osvětlena aby bylo umožněno pěstování bylinek.

Realizace kuchyně v Kojatíně

Chcete, abychom vás kontaktovali? Zanechte nám svůj e-mail a my se ozveme.

Kuchyň, Třebíč

Výroba a realizace kuchyňské linky do staršího domu v Třebíči.

Kuchyňky v Sociálním bydlení, Stařeč na Třebíčsku

Dokončili jsme 13 kuchyní pro stavební společnost ARCHATT PAMÁTKY spol. s r. o., která realizovala projekt Sociálního bydlení v obci Stařeč u Třebíče. Hlavním cílem tohoto projektu bylo vytvořit dostupné sociální bydlení v obci Stařeč. Z tohoto důvodu jsme zvolili dodávku jednoduchých a především cenově dostupných kuchyní. 

MANN+HUMMEL kuchyně, Brno

Zadáním bylo vytvořit firemní kuchyň pro větší počet zaměstnanců. Umístili jsme zde 2 lednice, dvě myčky, dvě mikrovlnné trouby.