Nábytek pro recepce

Recepce je prvním místem setkání vaší firmy se zákazníky, proto se při návrhu a výrobě recepce klade velký důraz na design a kvalitu materiálu a zpracování. Nábytek pro recepce dokážeme vyrobit z nejrůznějších materiálů, vybrat si můžete lamino, sklo, umělý kámen nebo i dřevěnou konstrukci potaženou betonovou stěrkou. Většina recepcí je stylově osvětlená a označena logem firmy, třeba s využitím frézování.


Recepce pro Dům Kultury POKLAD, Ostrava

Prestižní zakázku v ostravském Domě kultury Poklad jsme realizovali s partnerskou firmou PREMIER Interiors. Největší pozornost zaslouží dvacetimetrový šatní pult s netradičním tvarem, který v elegantní křivce kopíruje architektonický prvek na stropě známé ostravské stavby.

Pult recepce má v celé délce osvětlený sokl a zaujme i výrazným, podsvíceným nápisem POKLAD. Do kulturního domu jsme dodali i věšákovou šatnu, několik barů s nerezovou pracovní deskou a nábytkem jsme vybavili i herecké šatny a kanceláře. Nového a podsvíceného opláštění se dočkal i podstavec sochy Žně od akademického sochaře Konráda Babraje.

Recepce MALL.CZ, Praha

Recepce Teleperformance, Pardubice