Kancelářský nábytek na míru

Pokud máte k dispozici jen omezený prostor nebo chcete zaujmout originálním vzhledem, je kancelářský nábytek na míru dobrým řešením. Nábytek na míru se přizpůsobí konkrétnímu prostoru i estetickému plánu. Atypický nábytek vám umožní skrýt technické vybavení místnosti i využít prostor, kterému se modulový nábytek nedokáže přizpůsobit. Realizace je časově náročnější, ale vyplatí se vám. Nábytek na míru vám poskytne maximum úložného prostoru.


Relaxační zóna MANN+HUMMEL Service s.r.o., Nová Ves

Požadavkem zákazníka bylo vytvořit relaxační zónu v rámci marketingového oddělení společnosti MANN+HUMMEL Service s.r.o. Tato zóna měla být součástí openspace kanceláře, ale zároveň oddělená od pracovních míst. Úkolem bylo zakomponovat a propojit prvky, které budou navozovat pocit domácího sezení s konferenčním sezením odpovídající dnešnímu standardu v moderní kanceláři, a to vše bez stavebních úprav a zásahů do konstrukce budovy. Toho jsme docílili rohovou pohovkou s nastavitelnou opěrkou hlavy a relaxačními křesly. Ke každému křeslu byl přidán odkládací stolek pro ještě větší pohodlí. Dále byly přidány dekorace v podobě mechového obrazu, příjemného LED osvětlení, vyvýšenými květníky s rostlinami a se samozavlažovacím systémem. Celý prostor byl oddělen pomocí designového závěsu. 

Advokátní kancelář, Brno

Do brněnské Advokátní kanceláře jsme společně s firmou PREMIER Interiors dodali unikátní sestavu skříní rozdělenou skleněnou příčkou a reprezentativní stoly. Nábytek pro advokátní kancelář musí působit seriózně a elegantně - stejně dobrý právník. A to se nám povedlo. Velká a těžká skříň je vyrobená bez viditelných spojů z vysoce kvalitního, oboustranně laminovaného materiálu. Při montáži jsme se skříní manipulovali v šesti lidech. A za pozornost stojí i kancelářské stoly, které jsou vyrobeny z ocelové konstrukce svařované na míru. Takový stůl unese i ty nejtěžší případy.

Kanceláře, Brno

Pro PREMIER interiors s kterými dlouhodobě spolupracujeme, jsme realizovali vybavení kanceláří celkem pro 45 osob. U této zakázky bylo zajímavé, že jsme zajišťovali skoro více výroby kovových prvků než dřevěného nábytku. Největší výzvou byla kovová stěna s lakovanými posuvnými dveřmi a s různými typy výplní jako je tahokov, děrovaný plech. Atypická jsou také kovová dvířka u pojízdných skříněk s výplní z tahokovu, museli jsme totiž zajistit subtilnost všech kovových prvků. Co se týká nábytku, který vidíte na fotkách, použili jsme nový typ našich stolů s konstrukcí typu "O" a vyrobili jsme držáky na paravány.

Učebna v Business Success, Praha

MALL.cz, Praha Holešovice

Hezké a komfortní kanceláře Open Space, ve kterých je radost pracovat opravdu umíme, důkazem je naše práce pro společnost MALL.cz