Kancelářský nábytek na míru

Pokud máte k dispozici jen omezený prostor nebo chcete zaujmout originálním vzhledem, je kancelářský nábytek na míru dobrým řešením. Nábytek na míru se přizpůsobí konkrétnímu prostoru i estetickému plánu. Atypický nábytek vám umožní skrýt technické vybavení místnosti i využít prostor, kterému se modulový nábytek nedokáže přizpůsobit. Realizace je časově náročnější, ale vyplatí se vám. Nábytek na míru vám poskytne maximum úložného prostoru.


CoolPeople a.s., Bratislava

Velice si vážíme vaší důvěry, kdy vám můžeme pomoci s vytvořením kanceláře přímo na míru. Takovou skvělou příležitost jsme dostali i od firmy Cool People, kdy jsme si museli poradit s jejich pobočkou v Bratislavě. Dominantou celého prostoru je nepochybně nová kuchyňka, kde se zaměstnanci scházejí a popíjí v pauze skvělou kávu. Dále jsme zvolili netradiční kovové obklady stěn. Měli jsme tu možnost také zrevitalizovat recepci, kam jsme dodali zákryt tvořený z masivních dubových lamel. Do celé kanceláře jsme pak dodali také stolové sestavy, sestavu skříní a květináče do interiéru.

Advokátní kancelář, Brno

V dobré a vyhledávané advokátní kanceláři se vedou nejrozmanitější jednání. Jednoduché případy střídají složité kauzy. Mění se počty lidí i čísla paragrafů. Každé jednání však potřebuje poctivý stůl, k němuž se všichni pohodlně vejdou. A taky pořádné skladovací skříně, protože všechny ty doklady, posudky, důkazy, přílohy a místopřísežná prohlášení zaberou spousty místa. Do reprezentativní brněnské advokátní kanceláře jsme dodali navíc i speciální variabilní knihovnu, televizní stěnu pro videokonference a skříňky s integrovaným květináčem. Černobílý svět tištěných zákonů a novelizací trochu zeleně potřebuje. I tuto zakázku jsme realizovali s partnerskou firmou PREMIER Interiors. Velice si vážíme vaší důvěry, kdy vám můžeme pomoci s vytvořením kanceláře přímo na míru. Takovou skvělou příležitost jsme dostali i od firmy Cool People, kdy jsme si museli poradit s jejich pobočkou v Bratislavě. Dominantou celého prostoru je nepochybně nová kuchyňka, kde se zaměstnanci scházejí a popíjí v pauze skvělou kávu. Dále jsme zvolili netradiční kovové obklady stěn. Měli jsme tu možnost také zrevitalizovat recepci, kam jsme dodali zákryt tvořený z masivních dubových lamel. Do celé kanceláře jsme pak dodali také stolové sestavy, sestavu skříní a květináče do interiéru.

Relaxační zóna MANN+HUMMEL Service s.r.o., Nová Ves

Požadavkem zákazníka bylo vytvořit relaxační zónu v rámci marketingového oddělení společnosti MANN+HUMMEL Service s.r.o. Tato zóna měla být součástí openspace kanceláře, ale zároveň oddělená od pracovních míst. Úkolem bylo zakomponovat a propojit prvky, které budou navozovat pocit domácího sezení s konferenčním sezením odpovídající dnešnímu standardu v moderní kanceláři, a to vše bez stavebních úprav a zásahů do konstrukce budovy. Toho jsme docílili rohovou pohovkou s nastavitelnou opěrkou hlavy a relaxačními křesly. Ke každému křeslu byl přidán odkládací stolek pro ještě větší pohodlí. Dále byly přidány dekorace v podobě mechového obrazu, příjemného LED osvětlení, vyvýšenými květníky s rostlinami a se samozavlažovacím systémem. Celý prostor byl oddělen pomocí designového závěsu. V dobré a vyhledávané advokátní kanceláři se vedou nejrozmanitější jednání. Jednoduché případy střídají složité kauzy. Mění se počty lidí i čísla paragrafů. Každé jednání však potřebuje poctivý stůl, k němuž se všichni pohodlně vejdou. A taky pořádné skladovací skříně, protože všechny ty doklady, posudky, důkazy, přílohy a místopřísežná prohlášení zaberou spousty místa. Do reprezentativní brněnské advokátní kanceláře jsme dodali navíc i speciální variabilní knihovnu, televizní stěnu pro videokonference a skříňky s integrovaným květináčem. Černobílý svět tištěných zákonů a novelizací trochu zeleně potřebuje. I tuto zakázku jsme realizovali s partnerskou firmou PREMIER Interiors.

Advokátní kancelář, Brno

Do brněnské Advokátní kanceláře jsme společně s firmou PREMIER Interiors dodali unikátní sestavu skříní rozdělenou skleněnou příčkou a reprezentativní stoly. Nábytek pro advokátní kancelář musí působit seriózně a elegantně - stejně dobrý právník. A to se nám povedlo. Velká a těžká skříň je vyrobená bez viditelných spojů z vysoce kvalitního, oboustranně laminovaného materiálu. Při montáži jsme se skříní manipulovali v šesti lidech. A za pozornost stojí i kancelářské stoly, které jsou vyrobeny z ocelové konstrukce svařované na míru. Takový stůl unese i ty nejtěžší případy.

Kanceláře, Brno

Pro PREMIER interiors s kterými dlouhodobě spolupracujeme, jsme realizovali vybavení kanceláří celkem pro 45 osob. U této zakázky bylo zajímavé, že jsme zajišťovali skoro více výroby kovových prvků než dřevěného nábytku. Největší výzvou byla kovová stěna s lakovanými posuvnými dveřmi a s různými typy výplní jako je tahokov, děrovaný plech. Atypická jsou také kovová dvířka u pojízdných skříněk s výplní z tahokovu, museli jsme totiž zajistit subtilnost všech kovových prvků. Co se týká nábytku, který vidíte na fotkách, použili jsme nový typ našich stolů s konstrukcí typu "O" a vyrobili jsme držáky na paravány.

Učebna v Business Success, Praha

MALL.cz, Praha Holešovice

Hezké a komfortní kanceláře Open Space, ve kterých je radost pracovat opravdu umíme, důkazem je naše práce pro společnost MALL.cz