Nábytek na míru pro obchodní prostory

Nábytek pro obchodní prostory musí splňovat přísné požadavky klientů a klade důraz na precizní technické řešení. Nábytek pro obchody se vyrábí z odolných materiálů, které zvládnou velké počty návštěvníků,  intenzivní užívání a naplní i výtvarné zadání designéra. Instalace nábytku v obchodní prostorech musí být provedena kvalitně a především rychle -– často i přes noc, aby nerušila ostatní návštěvníky. S dodávkou nábytku do obchodních center a prostorů máme bohaté zkušenosti.


Optika Leony Matouškové, Vladislav

Jsme truhláři z Vysočiny a rádi pracujeme pro klienty z našeho regionu. Tentokrát jsme si náš truhlářský vercajk vybalili hned ve Vladislavi, kousek za Třebíčí. Zařizovali jsme tam novou, elegantní optiku Leony Matouškové. Prodejnu jsme vybavili moderním nábytkem na míru, a to podle našeho vlastního návrhu. Majitelce optiky při rozhodování pomohly naše pečlivě připravené vizualizace interiéru. Postarali jsme se o kompletní montáž nábytku do prodejny i vyšetřovny zraku. V zázemí prodejny jsme instalovali praktickou kuchyňku s vestavěnou lednicí. Nezbytné technické zařízení budovy jsme schovali do designové skříně na míru. Během realizace této zakázky jsme mysleli na každý detail. Při výběru křesílek z průhledného plastu nás inspirovala čirá skla brýlí, stejně jako elegantní obroučky a jejich jasně definované linie.


MALL.cz, Praha

Naším nejdůležitějším úkolem bylo stihnout během 3 dnů demontovat původní nábytek a nahradit ho novým - a podařilo se, protože zvládání i šibeničních termínů pro nás není žádný problém.


Optika Čížková, Praha

U této realizace jsme si nechali vyrobit 700 kusů unikátních držáků na brýle, abychom zákazníkovi naplnili jeho konkrétní představu.

CZC.cz Partner, Velké Meziříčí

Redesign pobočky CZC.cz Partner ve Velkém Meziříčí? Nejsložitější bylo popasovat se s podloubím, které prostoru dodávalo atypičnost.


Banh-mi-ba, Praha

Tuto realizaci jsme zvládli za 2 noci, poradili jsme si s malým prostorem a vyrobili pracovní desku z umělého kamene na míru. Naší prací je i prvek bagety, který je opracovaný na CNC z vysokotlakého laminátu. Symbol volavky na pravé straně pultu je vytvořen pomocí vodního paprsku z vysokotlakého laminátu.


CZC.cz, Praha Háje


CZC.cz, Brno

Jedna z prvních realizací pro retailovou pobočku společnosti CZC.cz v Brně.